A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

1 грудня День боротьби зі СНІДом


01 Грудня 2016

Щорічно, 1-го грудня, світова спільнота долучається до заходів, присвячених боротьбі з епідемією ВІЛ та СНІД. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей становить ця глобальна проблема.

Червона стрічка — символ боротьби зі СНІДом, обов’язковий атрибут підтримки та надії на майбутнє без страшної хвороби. Працівники сервісних центрів МВС Чернігівщини приєднались до заходу, у свою чергу, в знак розуміння та підтримки одягли червоні стрічки.

Згідно даних Українського центру контролю за соціально небезпечними захворюваннями МОЗ України за десять місяців 2016 року в країні зареєстровано 13 381 новий випадок ВІЛ-інфекції (з них 2 349 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 293 739 нових випадків ВІЛ-інфекції. За цей час від СНІДу померло 40 816 чоловік. Найбільш уражені ВІЛ-інфекцією регіони — це Дніпропетровська, Донецька, Київська, Миколаївська та Одеська області, а також Київ.

Беручи до уваги те, що сьогодні ВІЛ/СНІД є невиліковною хворобою, розповсюдження ВІЛ-інфекції можна зупинити, попередивши її шляхом інформування.