A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Адміністратори сервісних центрів МВС Чернігівщини провели урок з безпеки дорожнього руху та подарували малюкам флікери


14 Листопада 2023

Головною метою Тижня безпеки дорожнього руху є формування позитивного ставлення до вимог безпеки в учасників дорожнього руху, обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів.

У Тиждень безпеки дорожнього руху, адміністратори сервісних центрів МВС в Чернігівській області приходять в школи міста, де організовують та проводять різні заходи такі, як конкурси малюнків «Твій друг-безпечний рух», вікторини «Дорожня грамота», показ відеороликів «Дотримуйся правил — збережи життя», уроки правил дорожнього руху «Безпека на дорозі — безпека життя», присвяченого важливості носіння світловідбиваючих елементів.

 

Сьогодні, як ніколи, важливо пояснити школярам навіщо носити світловідбиваючі елементи. Нові реалії диктують нові правила, адже надворі сутеніє рано, вуличне освітлення вимкнено, на автошляхах часто вимкнені навіть світлофори , а тротуари заповнені темними силуетами людей.

Використання  світловівдбиваючих елементів дозволяє знизити травматизм та смертність на дорогах у 6-8 разів.  Зокрема, під час руху автомобіля з увімкненим ближнім світлом фар водій може помітити пішохода на відстані 25-30 метрів. Але якщо людина носитиме світловідбивачі, то відстань її видимості збільшиться до 130-150 метрів. А з дальнім світлом фар водій бачитиме пішохода на відстані від 300 до 400 метрів.

Тож дотримання нескладних правил врятує життя:

— носіть світлий одяг, а також світловідбивачі (стрічку, браслет, жилет тощо);

— придбайте  флікери для домашніх тварин;

— встановіть ліхтарик на велосипед та самокат.

Дбати про дітей – наша соціальна відповідальність!