A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На Чернігівщині працівники сервісних центрів МВС долучилися до патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за героїв України”


25 Серпня 2023

Патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” — традиція щорічного вшанування пам’яті полеглих воїнів. Можливість пробігти за тих, хто загинув, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, подякувати та підтримати близьких наших Героїв, об’єднати свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, вшанування пам’яті Героїв.

Починався забіг 2018 року як громадська ініціатива.  Захід започаткував батько загиблого героя російсько-української війни, «кіборга» Олексія Дурмасенка. Нині він став міжнародним, долучаються учасники і за кордоном. За інформацією організаторів забігу, минулого року в акції взяли участь понад шість тисяч людей. Цьогоріч патріотичний забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” відбувся вже вшосте. Разом з українцями бігли учасники з різних країн світу та української діаспори.

На Чернігівщині вшосте організовують забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Його влаштовують 26 серпня напередодні Дня пам’яті захисників України, аби вшанувати загиблих воїнів та підтримати їхні родини. Із міркувань безпеки забіг відбувався в онлайн-форматі.

Не залишились осторонь цього заходу працівники сервісних центрів МВС Чернігівщини.

“Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” не є змаганнями. Це вшанування пам’яті полеглих героїв. Кожен учасник може пробігти посильну для нього дистанцію, але головний сенс участі: “Не дати нащадкам забувати про героїв, що ціною власного життя захищали Україну”, – сказав начальник РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області Олег ЄРЬОМЕНКО.

Сьогодні ми згадали полеглих земляків: Ігоря Кістерного, Миколу Дегтяра, Віктора Задорожного, Олександра Ільчишина, Сергія Кошмала, Івана Томилка,

Генадія Куца та багатьох інших, хто віддав найдорожче – своє життя, за незалежне та вільне майбутнє України, кому ми щодня дякуємо за своє життя.

«Українці показали всьому світу, як треба боротися за свободу та незалежність. Наші воїни щодня виявляють неабиякий героїзм, боронячи кордони нашої держави. Ми повинні знати, пам’ятати й шанувати подвиги наших полеглих земляків, друзів, колег – усіх, хто віддав життя за вільну Україну, поіменно кожного. Саме збереження пам’яті – завдання цього забігу!” – зазначив Олег ЄРЬОМЕНКО.