A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Підвели підсумки конкурсу дитячого малюнку «Я у безпеці з МВС»


19 Грудня 2022

Дитячі малюнки, мов зимові сніжинки, надходять на електронну скриньку Міністерства внутрішніх справ. Грудень – гаряча пора для листів – бажань. А ще для конкурсу «Я у безпеці з МВС». До дня Святого Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс для найменших. Сервісні центри МВС Чернігівщини не залишилися осторонь та долучилися до  активної участі в конкурсі.

Малеча малювала в сервісних центрах МВС. Тим паче, що у кожному нашому закладі є дитячі куточки, які без олівців, альбомів, фломастерів не бувають. Поки батьки роблять дорослі справи, малеча розважається і залюбки малює.

Процес захоплює не лише відвідувачів, але й діток наших працівників. Хтось малює в класі, разом з друзями, інші –  вдома.

Ми отримали багато крутих малюнків. Обмежень фантазії не існує. На папір діти перенесли усі  свої відчуття, радощі та тривоги.

У кожному малюнку відчувається дитяче особливе бачення світу. І це прекрасно, адже малеча помічає незвичність у звичних речах, сприймає світ в інших барвах, а життя наповнює щирістю та позитивом. Кожен малюнок має свій характер, свій сюжет, і всі вони безперечно з мирного, спокійного дитячого буття. В них чітко вбачається відчуття безпеки, під охороною сильних та невтомних правоохоронців та віра в безпечне майбутнє у вільній Україні.

Дякуємо всім маленьким художникам за їх чудові роботи та надихаємось ними.

Віримо в Перемогу та світле майбутнє у вільній та незалежній Україні.