A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Подаруй дитині свято!


01 Червня 2023

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята — привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

Не залишились в стороні від такої гарної ініціативи і сервісні центри МВС в Чернігівській області, та вже декілька років поспіль, у перший день літа, ми традиційно святкуємо свято дитячих надій, посмішок та радості – День захисту дітей та відвідуємо наших маленьких друзів у  центрі соціально — психологічної реабілітації дітей в с. Хмільниця.

Діти – це безмежна ще не зіпсована щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони не повинні страждати від того, що хтось вважає їх чужими. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство.

Малеча так потребує уваги, любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим щастям. У цей день ми бажаємо кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Нехай дитячі посмішки освітлюють нашу землю, і кожна дитина буде здоровою і щасливою у вільній Україні.