A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС завітали до майбутніх водіїв


30 Травня 2018

Співробітники сервісних центрів МВС провели вступне заняття для учнів однієї з автошкіл Чернігова

Розповідали про процедуру отримання посвідчення водія, про нововведення та зміни в законодавстві стосовно першого посвідчення.

Отримання першого посвідчення водія завжди була і є однією з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС. Тільки з початку 2018 року на дороги Чернігівщини віїхали більш ніж 1500 водіїв-новачків.

З кожним роком процедура стає дедалі простішою та, головне, прозорішою. Питання теоретичного іспиту з ПДР можна завантажити з офіційного сайту сервісних центрів МВС в Чернігівській області, більш того, доступний онлайн-тренажер, який багатократно спрощує підготовку до іспиту. Також на сайті Головного сервісного центру МВС оприлюднено мапи маршрутів практичного іспиту. Для того, аби майбутні водії на практичному іспиті знали та мали на увазі типові помилки, запровадили чек-лист. Також нещодавно Головний сервісний центр МВС презентував справжній рятівник для людини, яка мріє отримати посвідчення водія — онлайн-інструкцію, де покроково  написано, що треба робити, куди йти та що з собою мати.