A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Правила дорожнього руху знай і завжди їх пам’ятай!


14 Листопада 2022

В понеділок в сервісних центрах МВС – вихідний, але наші невгамовні адміністраторки проводять час з користю.

Сьогодні ми завітали в дитячий садок  та провели з дітлахами урок з безпеки дорожнього руху «Безпека дітей на дорозі» в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

 

 

Дошкільняти вивчили основні правила:

  1. Знай свій колір;
  2. Зупинись. Подивись. Переходь;
  3. Будь уважним — слухай;
  4. Не бігай через дорогу;
  5. Завжди ходи по тротуарах.

Діти — найбільш вразливі учасники дорожнього руху. Особливе занепокоєння викликає шлях школярів додому, адже темніє зараз рано та відсутнє вуличне освітлення, а в темному одязі пішохід практично непомітний водієві.

Малюки обговорювали життєві ситуації, грали в ігри, брали участь в конкурсах та дивились корисне відео – все для вивчення правил поводження на дорозі.

До речі, з 1 вересня 2019 року в Україні на законодавчому рівні ввели правило, що зобов’язує молодших школярів носити світловідбиваючі жилети в темний час. Таке рішення було прийнято за результатами всеукраїнської Координаційної наради з питань безпеки дорожнього руху, де питання безпеки дітей було одним з головних.

Дітлахи засвоїли дуже важливі правила поводження на проїжджій частині в темну пору доби та обов’язковість світловідбивачів у пішоходів, та отримали корисні подарунки!