A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Презентація акції «Здай заглушку — обери життя» у Регіональному сервісному центрі МВС в Чернігівській області


07 Листопада 2018

Сервісні центри МВС розпочали акцію зі збору автомобільних заглушок, аби привернути увагу водіїв до необхідності дотримання вимог безпеки на дорозі та користування ременями безпеки. Під час запуску кампанії презентували також арт-об’єкт – автокрісло з ременем безпеки, що створене з 1 079 заглушок. Останні зібрані в рамках акції мережі АЗК «ОККО»  «Здай заглушку – обери життя».

Не став виключенням і Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області.

Як зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій, що є основним ініціатором підтримки акції:

«Саме сервісні центри МВС щоденно контактують безпосередньо з водіями. Тому ми вважаємо за необхідне в рамках своєї соціальної відповідальності ініціювати та підтримувати акції, що спрямовані на безпеку на дорозі. Правила дорожнього руху зобов’язують бути пристібнутими, це просте правило, яке має базуватися, в першу чергу, на свідомості збереження себе та оточуючих

Презентацію акції «Здай заглушку – обери життя» в Чернігові на базі ТСЦ № 7441 проводив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Дученко Микола Миколайович, який наголосив на необхідності додержуватись правил безпеки на дорозі взагалі та використання ременів безпеки зокрема.

«Ми постійно акцентуємо увагу водіїв, що порушення правил дорожнього руху та  ігнорування ременів безпеки нерідко коштує людям здоров’я чи навіть життя»,зазначив начальник Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області Дученко Микола Миколайович.

Пристібання є загальноприйнятою нормою для всіх європейських країн, але лише 15% водіїв в Україні користуються ременями безпеки. Такі результати показало дослідження “Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні”, проведене навесні 2017 року громадськими організаціями в рамках Кампанії “За безпечні дороги”.

Така ситуація зі сприйманням правил дорожнього руху є неприйнятною і співробітники сервісних центрів прикладають максимум зусиль щодо нагадування про  необхідність пристібатися та дотримуватись безпеки на дорозі.

Слідкуйте за нововведеннями сервісних центрів МВС на сайті chn.hsc.gov.ua  або на офіційній сторінці в соціальній мережі Фейсбук. За консультаціями звертайтесь за телефоном (044) 290-19-88.