A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Презентація книги «Чернігів. Чотирикутник єдності» в сервісному центрі МВС м. Чернігова


18 Лютого 2023

Вчора, 18 лютого, у сервісному центрі  МВС м. Чернігова відбулася презентація книжки Daria Bura «ЧЕРНІГІВ. Чотирикутник єдності» на зустрічі були присутні заступник начальника РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області  Людмила Деркач та начальник ТСЦ МВС №7441 Юрій Лазука.

Місце для презентації вибрали не випадково, адже наш сервісний центр МВС № 7441 розташований в епіцентрі найзапекліших боїв. Він постраждав, але вистояв.

Саме про ці трагічні події книга, яку презентувала авторка. Дарія Бура зібрала відверті історії учасників тих подій — людей, які бачили трагедію і силу нашого міста. Одночасно. Під дуже різними кутами. Людей, які постійно зустрічались один з одним (часто не знаючи імен один одного) під безперервними обстрілами і рятували місто кожен як міг.

Кадрові військові, офіцери і рядові, добровольці ТРО, медики професійні і поставлені на цю позицію випадком, ті, хто рятував людей в місті, ті, хто вивозив біженців та переселенців, керівництво міста, керівництво області, представники громад, волонтери всіх штабів і масштабів, звичайні жителі які виїхали, які лишились.

Ця книга охопила всіх, вона розповідає не чиюсь конкретну історію, а спільну історію міста. Вона про наш спільний лютий березень. Це історія нашого успіху, тихого і не помітного на фоні інших гучних назв.

Як Чернігів боровся і як переміг.

Ця книга — нагадування нам про нашу єдність і про нашу силу.

Щиро дякуємо авторці книжки за те, що вона обрала нас і захотіла присвятити Чернігову частину свого життя.

Це був живий захід, з якого кожен відвідувач черпав своє і ділився енергією. Енергією самобутнього міста з характером.

На згадку, всі сервісні центри області отримали подарунок  — книгу з автографом авторки.

Місто — вистояло та живе, сервісні центри МВС — працюють! Ми обов’язково переможемо!

На згадку, всі сервісні центри області отримали подарунок  — книгу з автографом.