A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державного службовця категорії «Б»


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області (вул. Шевченка, 26, м. Чернігів) оголошує конкурс на зайняття вакантних  посад державного службовця категорії «Б»:

— начальника територіального сервісного центру № 7441 (на правах відділу, м. Чернігів) (категорія «Б»), згідно з умовами проведення конкурсу;

— начальника територіального сервісного центру № 7442 (на правах відділу м. Прилуки) (категорія «Б»), згідно з умовами проведення конкурсу;

— начальника територіального сервісного центру № 7443 (на правах відділу м. Ніжин) (категорія «Б»), згідно з умовами проведення конкурсу;

— начальника територіального сервісного центру № 7444 (на правах відділу м. Мена) (категорія «Б»), згідно з умовами проведення конкурсу;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  1. Копія паспорта громадянина України.
  2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.
  3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4. Копія (копії) документів (документів) про освіту.
  5. Заповнена особова картка встановленого зразка – бланк друкується з обох сторін  .
  6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік.
  7. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  8. Заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Прийом документів здійснюється до 18.00 год. 12 грудня 2018 року, за адресою: 14013, м. Чернігів, вул. Шевченка, 26 (сектор персоналу).

Конкурс відбудеться 17 грудня 2018 року.

Контактна інформація: Майборода Олег Анатолійович тел.(0462)941-043

e-mail: kadry@chn.hsc.gov.ua

Більш детальну інформацію щодо проведення та умов конкурсу можна дізнатись на офіційному веб сайті Національного агентства України з питань державної служби.