A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В»


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області (вул. Шевченка, 26, м. Чернігів) оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» —  спеціаліста відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, згідно з умовами проведення конкурсу, що розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби веб-сайту НАДС.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  1.  Копія паспорта громадянина України.
  2.  Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  3. Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  4.  Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  6. Заповнена особова картка встановленого зразка.
  7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в РСЦ МВС до 18:00 години 16 січня 2019 року за адресою: вул. Шевченка, 26, м. Чернігів (Сектор персоналу).

Дата, час і місце проведення конкурсу: 21 січня 2019 року о 10 год. 00 хв.,вул. Шевченка, 26 (І поверх), м. Чернігів.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу за телефоном (0462) 941-043 (Майборода Олег Анатолійович)