A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В»


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області (вул. Шевченка, 26, м. Чернігів) оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В», а саме: спеціаліста сектору моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів, згідно з  умовами проведення конкурсу, що розміщені на Єдиному порталі вакансій державної служби веб-сайту НАДС.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про  участь  у  конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені  частиною третьою або  четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік.
  • Посвідчення  атестації  щодо  вільного володіння державною мовою.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення конкурсу для призначення на посаду в РСЦ МВС до 29 березня 2019 року до 16.45 год. за адресою: вул. Шевченка, 26, м. Чернігів (Сектор персоналу) 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 05 квітня 2019 року о 10.00 год., вул. Шевченка, 26 (І поверх), м. Чернігів.

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу за телефоном (0462) 941-043 (Майборода Олег Анатолійович)