A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У регіональному сервісному центрі МВС у Чернігівській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців


Регіональний сервісний центр МВС в Чернігівській області (вул. Шевченка, 26, м. Чернігів) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців категорії  «Б» та «В», а саме: завідувача сектору організації закупівель та головного спеціаліста з питань державної таємниці сектору документального забезпечення, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2016 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади регіонального сервісного центру МВС  визначено наказом РСЦ МВС  від 08 серпня 2017 року N 83.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в РСЦ МВС до 16:00 год. 23.08.2017, за адресою: вул. Шевченка, 26, м. Чернігів (сектор персоналу та зв’язків з громадськістю) 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 30 серпня 2017 року, о 10 год. 00 хв., м. Чернігів, вул. Шевченка, 26 (І поверх)

Контактна інформація: Майборода Олег Анатолійович, тел. (0462) 941-043