A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Чернігівщини долучилися до святкування Всесвітнього дня вишиванки


16 Травня 2024

Вишиванка — це не просто звичайна сорочка. Вишиванка — це наше рідне, унікальне, сакральне. Це те, що нас єднає, згуртовує і вирізняє з-поміж  інших. Це коріння, історія, краса. В її орнаментах тисячолітні легенди та історія українського народу.

Всесвітній день вишиванки — символічне єднання українців в усьому світі. Тим паче нині, коли війна змусила частину наших громадян покинути свої домівки.

 

Нас поєднало велике почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного. Поважаймо та бережімо один одного, шануймо українські традиції та своє коріння. Адже вишиванка — броня нації. А значить сьогодні ми підсилили свій захист на мільйони потужних вір у кожному українському серці. Бо це не просто орнамент, це дух предків — сильних і нескорених. Як і ми зараз. Сучасні українці, котрі й гадки не мали на що спроможні. Боротьба проти ворога відкрила в нас міць, що гідна дати відсіч будь-якому загарбнику.

Працівники сервісних центрів МВС Чернігівщини також сьогодні прийшли на роботу  у національних вбраннях та із захопленням приймають наших відвідувачів у вишиванках. Вишиванка — для нас не просте вбрання! Це символічна річ для кожного з нас, святковий одяг для особливих подій. В орнаменті можна побачити відгомін  історії нашого народу. Бо ми одна нація, один народ. Одягаючи – об’єднуємося.

Колектив сервісних центрів МВС Чернігівщини вiтає всіх  із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Боронимо наші культурні кордони та віримо у нашу Перемогу.