A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Чернігівщини долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022


09 Листопада 2022

9 листопада українці у всьому світі відзначають надзвичайно важливе свято – День української писемності та мови.

Це свято започаткували ще у 1997 році, коли президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови у консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови».

Упродовж століть українська мова, так само як і її носії – український народ, зазнавала утисків і заборон з боку різних держав. Однак завдяки незламній волі українського народу їй вдалося вистояти й утвердитись.

Однак попри це, з кожним роком українська мова розквітає: носіїв рідної мови стає дедалі більше, молодь все частіше популяризує українську в соцмережах та спонукає до її вжитку у мовленні.

Сьогодні, у День української писемності та мови працівники сервісних центрів МВС Чернігівщини долучилися до Всеукраїнського радіодиктанту Національної єдності-2022. Радіодиктант національної єдності не лише про перевірку грамотності, а про єднання  з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Під час війни як ніколи стало зрозуміло: мова — також наша зброя.

Друзі, говорімо українською, щоб нас почув весь світ, побачив силу та міць України, її духовні та інтелектуальні надбання!

Вчімо українську та шануймо її!