A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Чернігівщини продовжують розповсюджувати інформаційний вісник МВС для звільнених територій


15 Листопада 2022

Сьогодні інформаційний довідник МВС презентували в сервісних центрах МВС Чернігівщини, а також сервісні центри МВС розповсюджують інформаційний вісник в тих населених пунктах Чернігівської, Сумської, Харківської, Донецької та Херсонської областей, які найбільше постраждали від російської агресії, де ворог найбільше завдав шкоди.

Воєнний стан вніс свої корективи в роботу всіх державних органів на деокупованих територіях. Як простому громадянину зорієнтуватись в такій кількості нововведень та інновацій?

Департамент  комунікацій МВС розробив та випустив «Інформаційний випуск МВС України» — це свого роду путівник по державним послугам на деокупованих територіях для громадян.

Вісник  створено для громадян на деокупованих територіях, адже вони тривалий час були обмежені в доступі до інформації і їм складно розібратися в великій кількості змін та інновацій.

Тут громадяни можуть знайти корисну інформацію:

-як зняти з обліку пошкоджений транспортний засіб;

— як не стати жертвою телефонних шахраїв;

-як відновити втрачений паспорт;

-як оформити паспорт громадянина вперше, тощо.

Тут Ви знайдете контакти гарячих ліній щодо розшуку зниклих та загиблих, дізнаєтесь куди звертатись якщо ви стали свідком воєнного злочину, актуальні телефони сервісних центрів МВС та управління ДМС.

Отримати примірник можна, завітавши до наших  закладів, або звернутися до мобільних сервісних центрів МВС, що курсують деокупованими територіями.

В подальшому інформаційний вісник МВС України буде оновлюватися щомісяця і наповнюватися новою та корисною інформацією.

Раді бути корисними. Тримаймо стрій! Разом до Перемоги!