A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Чернігівщини відвідали притулок для тварин


07 Грудня 2022

Війна оголює справжні якості людини. І яким би складним не був час, ми не має права зраджувати тих, хто нам безмежно  довіряє.

Ці очі бачили стільки болю та зради.  Зараз вони знайшли притулок і турботу в  ветеринарно- стерилізаційному центрі «Крок до тварин», тут вони отримують лікування, стерилізацію, чіпування та адоптацію до нормального життя. Та живуть надією, що станеться диво – і вони знайдуть свого господаря та справжній дім. Кожна історія про прилаштування — це щаслива історія!

Під час окупації та після неї, кількість мешканців центру значно збільшилась. І сьогодні вони особливо потребують нашої підтримки та допомоги.

Працівники сервісних центрів МВС  Чернігівщини долучились до акції «Врятуй – дай шанс  на життя».

Прийшли наші співробітники не з порожніми руками, а принесли їжу для цуциків та котиків та побавилися з ними. Адже працівникам таких закладів часто не вистачає часу, щоб приділити увагу кожному підопічному, а звірята так цього потребують.

Спілкування з чотирилапими подарувало купу позитивних емоцій, тож, якщо не маєте можливості подарувати тваринам дім, ви завжди можете відвідати притулки й подарувати радість і собі, і звірятам.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до нашої ініціативи.

Разом – ми сила!