A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Чернігові послуги сервісницх центрів МВС надаватимуть у ЦНАПі


21 Червня 2022

Попри війну і труднощі ми продовжуємо працювати та вдосконалюватися для вас.

Сьогодні зроблено черговий крок у налагодженні співробітництва сервісних центрів МВС та органів місцевого самоврядування.

Узгоджене рішення про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг, що належать до компетенції МВС підписали регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Чернігівській області та Чернігівська міська рада.

Бути ближчими до людей. Працювати на Перемогу. Зробити максимально доступними державні послуги для усіх категорій громадян – ось виклик цього воєнного часу. І сервісні центри МВС мужньо його приймають.

Місто-герой Чернігів стало першим населеним пунктом Чернігівщини, де наші послуги надаватимуться у ЦНАПі за адресою: м. Чернігів, вул. Рокосовського, 20А.

На урочистостях, присвячених запуску проєкту, були присутні заступник начальника управління – начальник відділу організації діяльності управління організації діяльності та стратегічного планування ГСЦ МВС Лічманенко О.В. та начальник управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Балєв Ю.О., вони стали свідками отримання перших послуг громадянами, а тепер запрошують і Вас.

Тут ви зможете:

перезакріпити індивідуальний номерний знак, а також виготовити макети індивідуальних номерних знаків транспортних засобів, які виготовляються на замовлення власників автомобілів, з видачею таких НЗ;

  • зареєструвати нові транспортні засоби усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків;
  • перереєструвати транспортний засіб у зв’язку зі зміною анкетних даних власника;
  • перереєструвати транспортний засіб у зв’язку з встановленням газобалонного обладнання;
  • зняти з обліку транспортний засіб у зв’язку з вибракуванням;
  • отримати тимчасовий реєстраційний талон на право керування транспортним засобом;
  • обміняти посвідчення водія (без складання іспитів);
  • отримати нове посвідчення водія замість втраченого або викраденого.

Завдяки співпраці з органами місцевого самоврядування отримання найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС стає ще доступнішим. Незабаром, планується надання послуг в Корюківці та Славутичі.

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером: (044)290 19 88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС, дізнатися новини сервісних центрів MBC — на сайті Головного сервісного центру МВС.