A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Чернігові вдвічі збільшилася кількість людей, які хочуть отримати посвідчення водія


04 Листопада 2022

Сьогодні журналісти Суспільного розбиралися чи існує черга в сервісних центрах МВС в Чернігові та перевіряли, як можна потрапити на прийом та отримати адміністративну послугу.

«У Чернігові вдвічі збільшилася кількість людей, які хочуть отримати посвідчення водія, в середньому зараз приймають близько 100 теоретичних іспитів на день. Раніше це було десь 40-50. Тобто, навантаження виросло у два рази. Помітно побільшало жінок.  Причин цьому є кілька», — зазначив начальник ТСЦ №7441 в м. Чернігів Юрій Лазука:

«Одна з них – нові правила навчання в автошколах. Раніше учні протягом двох з половиною місяців вивчали теорію та практичні навички керування транспортним засобом паралельно, нині – місяць вчать правила дорожнього руху, а до практики переходять вже після успішного складання  іспиту з теорії. Одні випустились по старій системі, вони відучилися два з половиною місяці та прийшли до нас складати теоретичний іспит. І студенти, які пішли за новою системою, вони пройшли навчання один місяць, і теж прийшли. І в нас виявилось дві хвилі».

«Іншою причиною, що створює незручності для відвідувачів є відключення світла та повітряні тревоги. Але ми розуміємо ситуацію в країні та вважаємо найбільшою цінністю життя наших відвідувачів та працівників, тому просимо їх ставитись з розумінням та витримкою» — зазначив  Юрій Лазука.

На сьогодні  сервісні центри МВС працюють над тим, щоб послуги сервісних центрів МВС, які мають найвищий рівень попиту у громадян перевести в онлайн.

Більше інформації у сюжеті Суспільного:

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (0462) 94-10-96 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.