A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У сервісних центрах МВС Чернігівщини активно розповсюджується інформаційний вісник МВС


29 Грудня 2022

Інформаційний вісник МВС  розповість, як і де можна відновити свої втрачені чи пошкоджені документи, адреси Пунктів незламності , як переоформити майно, розташоване на непідконтрольній території, та багато інших життєво важливих питань.

Отримати примірник можна в стаціонарних приміщеннях сервісних центрів МВС Чернігівської області або в мобільних сервісних центрах МВС.

Випуск містить інформацію, як і де можна відновити свої втрачені чи пошкоджені документи, що робити у разі тривалого відключення електропостачання, як здійснити переоформлення майна, що розташоване на тимчасово окупованій території та ще багато відповідей на інші життєво важливі питання.

Інформаційний вісник МВС виходить щомісяця. У січні на громадян чекає новий примірник з оновленою інформацією. Наші мобільні сервісні центри МВС завжди долучаються до розповсюдження інформаційного бюлетеня. Тому можна звернутися до наших адміністраторів за оновленим випуском.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.