A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Узгоджене рішення про співпрацю зі ЦНАПом


02 Лютого 2022

Шлях до ЄС — це не тільки про реформи та міжнародні домовленості.

Пріорітетним завданням #СервіснихЦентрівМВС є максимально доступне та зручне надання послуг, що є головним критерієм руху до європейських цінностей.

Процес децентралізації в Україні створює умови для делегування повноважень сервісних центрів МВС Чернігівщини органам місцевого самоврядування.

Сьогодні начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Чернігівській області Сергій Лук’янчук та сільський голова с. Іванівка Чернігівського району Олена Швидка підписали Узгоджене рішення про співпрацю.

Найближчим часом іванівці у своєму ЦНАПі зможуть отримати послуги сервісних центрів МВС, які не передбачають складання іспитів та залучення експертів:

  • зареєструвати/перереєструвати свій транспортний засіб (без огляду експерта);
  • зняти з обліку транспортний засіб у зв`язку з вибракуванням;
  • отримати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу для виїзду за кордон;
  • отримати тимчасовий реєстраційний талон на право керування транспортним засобом;
  • отримати нове посвідчення водія на право керування замість втраченого чи викраденого;
  • обміняти посвідчення водія (без складання іспитів).

Анастасія Литвин, начальник відділу забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг Іванівської сільської ради, презентувала робочу станцію для оформлення та видачі посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

 

ЦНАП в с. Іванівка Чернігівського району розташований за адресою: с. Іванівка, вул. Дружби, 88.

Ознайомитися з переліком необхідних документів для отримання послуг сервісних центрів МВС можна на офіційному сайті РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку: із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044) 290 19 88.