A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Відтепер оновлений сервісний центр є і в Ніжині


27 Листопада 2017

23 листопада Чернігівська область поповнилась ще одним оновленим сервісним центром МВС — цього разу у місті Ніжин. Тут послуги надаватимуть 8 працівників, більшість з яких ніколи раніше не працювали у системі МВС.

«Цього тижня ми офіційно презентуємо одразу 10 центрів по всій країні, від Рахова до Ніжина. До кінця року, як і було раніше зазначено, таких центрів працюватиме 50. Сервісний центр МВС у Ніжині — вже другий оновлений центр в Чернігівської області. Тут громадянам щомісяця надаватимуть близько 900 послуг»- коментує в.о. першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Князюк.

У сервісному центрі формату опен-спейс для зручності відвідувачів встановлено інформаційний бокс, електронну чергу, облаштовано дитячий куточок у залі очікування. Щоб чекати було не так нудно, створили буккросинг, де кожен відвідувач може взяти та почитати книгу. Також у приміщенні працює безкоштовний Wi-Fi. Тут громадяни зможуть швидко та комфортно отримати послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі посвідчень водія, а також отримати довідку про відсутність судимостей. Заміна посвідчення водія займатиме близько 30 хвилин, а реєстрація авто — від 2 до 3 годин. У центрі також працюватиме екзаменаційний клас для складання іспитів на право керування транспортними засобами.

Сервісні центри МВС постійно працюють над підвищенням якості обслуговування громадян. В ході реформи сервісних центрів МВС відбувся ряд важливих впроваджень, серед яких: онлайн-замовлення довідки про несудимість через веб-ресурс, презентація нових екзаменаційних питань, за якими складають іспити для отримання посвідчення водія – тепер вони є у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС.Також там працює онлайн-тренажер для підготовки до теоретичного іспиту с ПДР.

«Плануємо на всі транспортні засоби, що в нас на балансі, на яких приймають практичні іспити, встановити відеореєстратори. Вони передбачаються для того, щоб коли при здачі відбуваються якісь непорозуміння з абітурієнтом, можна було переглянути дану процедуру та її оскаржити або виправдати працівника, який приймав практичний іспит» коментує в.о. першого заступника начальника Головного сервісного центру МВС Олександр Князюк.

Розташований Сервісний центр МВС у місті Ніжин за адресою вул. Московська, 78а. Громадян тут обслуговуватимуть з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Із запитаннями, подяками та скаргами до Головного сервісного центру МВС можна звертатися за телефоном (044)-290-19-88. Також консультації здійснюються на офіційній сторінці в Facebook, відповіді на поширені питання можна знайти на сайті hsc.gov.ua, а подивитись відео інструкції про порядок отримання послуг на Youtube-каналі Головного сервісного центру МВС.