A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Всеукраїнський день добрих справ в сервісних центрах


03 Грудня 2019

#ЩедрийВівторок (англійською #GivingTuesday) виник у 2012 році в США і завдяки тисячам учасників поширився світом. Акція завжди проходить у наступний вівторок після Дня подяки, який у США відзначають в останній четвер листопада. Обґрунтування дати просте: за Днем подяки слідує Чорна п’ятниця, коли магазини влаштовують найбільший розпродаж року, а за нею наступає Кіберпонеділок — день онлайн-розпродажів. Ініціатори Щедрого Вівторка  запропонували перевести подих після вдалого шопінгу, присвятити вівторок добрим справам та звернути увагу на тих, кому потрібна допомога.

Щороку мільйони учасників по всьому світу проводять різноманітні акції на користь благодійних організацій і розповідають про це в соціальних мережах із закликом робити добро тим, хто його найбільше потребує.

У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday та стала 154 країною — учасницею. Цей рух отримав назву #ЩедрийВівторок і об’єднав всю країну навколо добрих справ.

Зазвичай, думаючи про благодійність, ми маємо на увазі гроші. Це важливий ресурс, але далеко не єдиний спосіб долучитися. Допомагати можна часом, знаннями, зв’язками, ідеями, розповсюдженням інформації тощо.

Взяти участь у Щедрому Вівторку може кожен!
#СервісніЦентриМВС в Чернігівській області долучилися до Всеукраїнського дня добрих справ, який проходить саме сьогодні, 3 грудня.
У межах дня добрих справ #ЩедрийВівторок наші амбасадори добра відвідали тяжкохворих паліативних дітей та надали необхідні та корисні засоби гігієни, що значно полегшать їх життя.
З гарним настроєм та від щирого серця, співробітники сервісних центрів МВС здали кров на користь важкохворих дітей.
Добрі справи надихають!
Якщо ви хочете долучитися до добрих справ у #ЩедрийВівторок, перейдіть за посиланням.

Більше про #ЩедрийВівторок:

www.givingtuesday.org.ua

https://www.facebook.com/GivingTuesdayUA

https://www.instagram.com/giving_tuesday_ua/