A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Встановлення ГБО потребує перереєстрації авто


14 Червня 2019

З початку року в сервісних центрах МВС Чернігівщини  здійснено 1640 реєстраційних операцій після переобладнання транспортних засобів на газове пальне.

Переобладнання  транспортних засобів для роботи на газових паливах здійснюється виключно суб’єктами господарювання, які проводять господарську діяльність з переобладнання п’яти і більше транспортних засобів протягом року та мають свідоцтво про погодження конструкції транспортного засобу  на відповідний вид переобладнання. Вказане свідоцтво має бути оформлене державним підприємством «ДержавтотрансНДІпроект» або Головним сервісним центром МВС на відповідний вид переобладнання.

Перереєстрація переобладнаних транспортних засобів проводиться на підставі документів про відповідність їх вимогам безпеки дорожнього руху.

Після проведення переобладнання транспортні засоби у 10-дений термін підлягають перереєстрації у сервісному центрі МВС. При цьому власнику транспортного засобу видається нове свідоцтво про реєстрацію, до якого вноситься запис про встановлення на автомобіль газобалонного обладнання.

Державна перереєстрація транспортних засобів проводиться на підставі наступних документів:

  • паспорт громадянина України (у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи) або документ, що посвідчує особу та підтверджує її громадянство або спеціальний статус (в якому зазначено відомості про реєстрацію місця проживання);
  • ідентифікаційний код;
  • акт приймання-передачі авто (видає підприємство на якому встановлюється ГБО);
  • свідоцтво про погодження конструкцій (видає підприємство на якому встановлюється ГБО);
  • акт технічної експертизи (крім переобладнаних автобусів) або сертифікат відповідності конструкції (видає підприємство на якому встановлюється ГБО або спеціальна організація, перелік яких ви можете дізнатися в ТСЦ).

Нагадаємо, що при перереєстрації газобалонного обладнання не передбачається обов’язковий експертний огляд. Громадяни отримують ці послуги виключно в адміністратора сервісного центру.