A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Євген Мойсеєнко: Головний сервісний центр МВС – курс на диджиталізацію


07 Лютого 2022

Сервісні центри МВС прагнуть впровадити онлайн-формат надання якомога більшої кількості сервісів, щоб громадяни не гаяли свій час і не ризикували здоров’ям в умовах пандемії. Про вже впроваджені онлайн-сервіси розповідає начальник Головного сервісного центру МВС Євген Мойсеєнко.

«Курс на диджиталізацію став пріоритетом у роботі державних структур: онлайн-послуги витісняють паперовий формат. Це значно спрощує надання адмінпослуг: не треба стояти в довжелезних чергах, щоб зібрати купу довідок чи підписи працівників певної кількості держустанов», – зазначає очільник ГСЦ МВС.

За його словами, сервісні центри МВС з ентузіазмом підтримують загальну тенденцію диджиталізації та вже мають чимало здобутків.

«Наші ресурси є доступними, легкими у використанні та надійними. Тому кількість користувачів постійно зростає», – повідомив Євген Мойсеєнко і розповів про найпопулярніші.

За допомогою модернізованого функціонала перевірки посвідчення водія як громадяни, так і правоохоронні органи можуть встановити, чи не є документ підробкою.

Ще один онлайн-інструмент сервісних центрів — калькулятор вартості, що допомагає розрахувати орієнтовну вартість послуги з реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тут також можна дізнатися про податки, збори та в якому розмірі вони сплачуються у кожному конкретному випадку.

Крім того, доступний сервіс перевірки наявності номерних знаків, яким раніше можна було скористатися лише в інфобоксах. З його допомогою можна дізнатися, до якого саме сервісного центру МВС необхідно записатися, щоб закріпити за авто номерний знак. Раніше таку онлайн-перевірку здійснювали лише для номерів з комбінацією цифр, що віднесена до категорії «платних», а зараз – для номерів з будь-якою комбінацією.

Окремі вкладки на сайті ГСЦ дають можливість перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та свідоцтво про підготовку водіїв, що перевозять небезпечні вантажі.

«Впровадження нових технологій, зокрема, державні послуги онлайн, тенденція, що вдало змінює ландшафт сучасного державного обслуговування», – переконані Євген Мойсеєнко і вся команда сервісних центрів МВС, які продовжують працювати над удосконаленням своїх послуг.