A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Запускаємо міжнародну доставку посвідчення водія у Швецію, Грузію, Португалію, Грецію та Норвегію


11 Березня 2024

Працюємо та розвиваємось, аби послуги сервісних центрів МВС громадяни отримували навіть за межами України. Відтепер міжнародна доставка посвідчення водія доступна ще у 5 країн світу. Про це повідомив на своїй сторінці у Telegram Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко: «Міжнародна доставка посвідчення водія вже у 27 країнах Європи. Відсьогодні ця послуга доступна також у Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії».

Послуга міжнародної доставки посвідчення водія за кордон доступна в Кабінеті водія. Ця опція актуальна для тих кермувальників, які мають намір обміняти своє посвідчення отримане вперше на 2 роки, загубили чи пошкодили, або змінили персональні дані.

Як скористатись послугою

Аби замовити доставку посвідчення водія, необхідно зайти в Кабінет водія та авторизуватись. Після цього виконати такі дії:

  • вказати причину обміну посвідчення;
  • обрати міжнародну доставку;
  • ввести адресу отримання замовлення;
  • сплатити за послугу.

Заявка надходить до сервісного центру МВС та обробляється адміністратором. Після виготовлення, готовий документ забирає ДП «ІНФОТЕХ» та передає його Укрпошті. А поштовий оператор відправляє за кордон на вказану адресу. Термін міжнародної доставки – близько 15 днів. Орієнтовна вартість близько 1300 грн – за бланк та адмінпослугу незалежно від країни та міста отримання.

Нагадуємо, що міжнародна доставка посвідчення водія почала діяти з 16 жовтня 2023 року. З початку запуску нею вже скористалися понад 5 тисяч осіб. Окрім Швеції, Грузії, Португалії, Греції та Норвегії, доставку посвідчення можна замовити ще у 22 країни: Польщу, Німеччину, Угорщину, Молдову, Словаччину, Словенію, Румунію, Хорватію, Чорногорію, Литву, Латвію, Естонію, Чехію, Італію, Болгарію, Францію, Нідерланди, Туреччину, Австрію, Бельгію, Швейцарію та Іспанію.

Ця послуга реалізована завдяки співпраці ДП «ІНФОТЕХ» та АТ «Укрпошта».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.