A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Запускаємо новий проєкт з оцінки якості послуг


25 Липня 2022

Місія сервісних центрів МВС – працювати з людьми та для людей, зміцнюючи довіру до державних послуг. Ми переконані, що лише разом можливо досягти успіху!

Запускаємо новий проєкт з оцінки якості послуг «Твій ГСЦ» та запрошуємо  відвідувачів сервісних центрів МВС Чернігівщини долучатись до покращення рівня обслуговування в наших центрах, взявши участь у проєкті «Твій ГСЦ МВС

«Проєкт діятиме на постійній основі,- зазначила заступник начальниника РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області Людмила Тютіна, — мета бути відкритими до громадян, подивитися на роботу сервісних центрів МВС очима наших відвідувачів, щоб і надалі створювати комфортні умови та удосконалювати стандарти надання державного сервісу»

Залишайте оцінки та відгуки через Telegram і отримуйте якісний сервіс!

Не більше хвилини часу — і вебплатформа «Твій ГСЦ МВС» врахує всі ваші зауваження, пропозиції та побажання. Варто зробити лише кілька простих кроків:

  • отримати послугу в сервісному центрі МВС;
  • відсканувати QR-код з посиланням на вебплатформу в Telegram;
  • легко дати відповіді на 5 запитань для формування відгуку;
  • якщо ж ви хочете прокоментувати ваші оцінки, натисніть кнопку «Повідомлення до ГСЦ МВС»;
  • після написання тексту не забудьте натиснути «Надіслати повідомлення».

Цінуємо і враховуємо думку кожного!

Проєкт «Твій ГСЦ» допоможе відвідувачам, які отримали послуги, залишити свій відгук про нашу роботу, а нам — дізнатися, що саме в нашій роботі потребує вдосконалення й оперативного реагування», — зауважила Людмила Тютіна.

Усі ваші зауваження, подяки та поради – це ще один крок до досконалого сервісу!  Працюємо за ради Перемоги! Все буде Україна!