A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

«Здай кров — врятуй життя!


15 Травня 2023

У рамках 7-го Глобального Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху по всій Україні у підтримку тих, хто постраждав у ДТП, небайдужі здають кров. Благодійна акція «Здай кров врятуй життя» проходить по всій Україні та  має на меті допомогти медикам зібрати кров, яка стане в нагоді потерпілим у ДТП, а головне, привернути увагу суспільства до проблеми травматизму в дорожньо-транспортних пригодах, високої смертності через втрату крові, браку донорської крові в Україні.

15 травня до акція «Здай кров — врятуй життя» на Чернігівщині приєдналися працівники сервісних центрів МВС області. Кров’ю та її компонентами ми ділилися з тяжкохворими, постраждалими в дорожньо-транспортних пригодах та нашими мужніми захисниками.

Здача крові в рамках акції «Здай кров – врятуй життя» цього тижня триває по всій країні. Взяти участь у ній може кожен бажаючий за відсутності медичних протипоказань та з дотриманням усіх заходів безпеки.

Кров стала одним з вкрай важливих компонентів для врятування життя, особливо актуально це зараз. Спочатку бойових дій наші працівники в різних куточках країни неодноразово приймали участь у донації крові та її компонентів, адже розуміємо, як це важливо.

 За статистикою, лише 10-15% людей можуть здавати кров як такі, що не мають серйозних протипоказань. А донорів, які готові це робити, на жаль, ще менше. Попри це, потреба у крові різних груп та її компонентів є постійною, іноді критичною.

Тож запрошуємо всіх долучитися до донорства крові та не залишатися байдужими!

Пам’ятайте, ваша кров може врятувати чиєсь життя!