A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Зміни в графіку виїздів Мобільного сервісного центру МВС в Чернігівській області


23 Червня 2020

ВАЖЛИВО!

Виїзди Мобільного сервісного центру МВС в Чернігівській області до міст Городня та Бахмач, заплановані на 24, 25 червня 2020 року, не відбуватимуться.

Надання послуг жителям Чернігівщини фахівцями виїзного сервісного центру призупинено у зв’язку ліквідацією РСЦ МВС в Чернігівській області, що передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р. № 79 «Деякі питання територіальних органів Міністерства внутрішніх справ» та створенням РСЦ ГСЦ МВС в Чернігівській області (філії ГСЦ МВС).

Просимо вибачити за тимчасові незручності і дякуємо за розуміння.

Також нагадуємо, що до відновлення роботи Мобільного сервісного центру ви можете звернутись за послугами, віднесеними до компетенції системи МВС, до будь-якого зручного для вас за місцем розташування стаціонарного сервісного центру.  Їх перелік дивіться за посиланням .

Нагадуємо, що під час дії карантинних обмежень візит до ТСЦ МВС можливий лише за попереднім записом через спеціальний функціонал на сайті Головного сервісного центру МВС «Запис в електронну чергу», або ж у телефонному режимі до тих сервісних центрів, що не обладнані системами електронної черги.

Про відновлення роботи Мобільного сервісного центру МВС в Чернігівській області повідомимо додатково.