A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розповідаємо про героїв сервісних центрів МВС. Київщина


21 Вересня 2022

Гуртуватись перед обличчям небезпеки — це те, що українці вміють робити. Останні десятиліття ми демонструємо це регулярно. Так сталось і в кінці лютого. Ми знову об’єдналися і кожен обрав для себе якусь функцію, яку він може виконати. Хтось уже морально був готовий взяти до рук зброю, а хтось — ні. Але, якщо не готові захищати країну на фронті, то це не означає, що не можна бути корисним в тилу. Функцій, які треба було виконувати нагально, із початком повномасштабного вторгнення додалось. Волонтери взяли на себе колосальну роботу. Наприклад, опіку над тими, хто тікав від війни і не міг уже самостійно про себе потурбуватись: збирали і роздавали гуманітарну допомогу, розселяли і координували між собою тих, хто може надати якусь допомогу і тих, хто її потребує.

Серед таких і наша колега Вікторія Коломієць, спеціаліст сектору юридичного забезпечення регіонального сервісного центру МВС в Київській області, волонтерка.

Коли війна увірвалася в її сон, у її дім у Фастові, вона була дещо розгублена, як і мільйони українців. А потім оголосила собі свій «внутрішній воєнний стан» і вирішила взятись за будь-яку корисну справу.  Спочатку Вікторія долучилась до волонтерської ініціативи з плетіння маскувальних сіток для Збройних Сил України.

А потім дізналась, що у Фастові, поруч з її домом є благодійний фонд «Волонтерський центр». Зателефонувала керівниці Татяні Самойленко і вже наступного дня допомагала там.  Усі майже 200 днів війни у «Волонтерському центрі» видають гуманітарну допомогу жителям Фастова, Бородянки, Вишгорода та деяких інших міст Київської області, людям, які мають інвалідність, а також вимушеним переселенцям з «найгарячіших точок» нашої країни.

«У перші місяці війни в центрі було і  зараз є дуже багато роботи. Вона, можливо,  не така героїчна у порівнянні з тим, що роблять наші ЗСУ і Територіальна оборона, правоохоронці і рятувальники. Це просто те, чим я реально можу допомогти. Як і всі українці, я мрію, щоб ця війна якнайшвидше завершилась нашою перемогою.  Наближаємо її разом! Все буде Україна!»

Головний сервісний центр МВС інформуватиме про достойників із різних регіонів України. Розповідати про наших працівників — вияв підтримки, поваги та гордості. Тільки спільними зусиллями переможемо ворога. Герої сервісних центрів МВС — це адміністратори, заступники начальників, керівники підрозділів — наші колеги, про яких варто знати всій Україні.

Ознайомитися із вже наявними понад ста історіями Героїв та надихнутися їхнім прикладом доблесті можна на сайті «Герої МВС. 200 днів війни».