A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Виклики, які долають сервісні центри МВС під час воєнного стану


04 Листопада 2022

Із кожним днем Головний сервісний центр МВС працює над  покращенням та вдосконаленням роботи усіх сервісних центрів по всій Україні. На сьомому році існування відомства доводиться долати безпекові та енергетичні виклики, пов’язані з повномасштабним вторгненням росіян. Але навіть ці труднощі не зупиняють змін. Українці мають отримувати зручний та якісний сервіс усюди, де це можливо. Головний сервісний центр МВС продовжує робити державні сервіси зручними

«Від колишніх МРЕВ до комфортних приміщень без черг та задух. Сьогодні наші сервісні центри МВС відзначають 7-ому річницю створення. Від початку повномасштабного вторгнення росії з 162 сервісних центрів МВС ми відновили свою роботу у 143 та повноцінно надаємо державні послуги громадянам. Наші заклади поновили свою діяльність і на деокупованих територіях Київщини, Сумщини, Чернігівщини, Харківщини та частково в Донецькій області».

Про це сьогодні, 4 листопада, повідомив начальник Головного сервісного центру МВС Микола Рудик під час телемарафону «Єдині новини». А також обговорили послуги сервісних центрів МВС, які мають найвищий рівень попиту в громадян.

«У жовтні ми відновили роботу першого сервісного центру МВС у Донецькій області в місті Покровську на Покрову. Так само ми поновили роботу і в Харківській області. З 10 сервісних центрів МВС там надають послуги вже 8 наших установ», — сказав начальник Головногj сервісного центру МВС.

За словами Миколи Рудика, сервісні центри МВС в Ізюмі та Куп’янську були знищені і не підлягають відновленню. Натомість, в кінці листопада планується відкриття стаціонарного сервісного центру МВС у місті Балаклія. Також, деокупованою територією Харківщини курсують мобільні сервісні центри МВС. Вони надають послуги з обміну та відновлення посвідчення водія, реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів. Загалом за вересень та жовтень вже здійснили 36 виїздів.

«На деокупованих територіях громадяни можуть отримати ті самі послуги, що й в сервісних центрах МВС інших регіонів. Найбільшим попитом користуються послуги з відновлення посвідчення водія та відновлення свідоцтва реєстрації транспортного засобу. В той же час існує й певний запит на перереєстрацію транспортного засобу під час купівлі чи продажу його», — зазначив Микола Рудик.

Він наголосив, що з жовтня поновлена послуга з обміну чи відновлення посвідчення водія онлайн. В рамках даної послуги можна замовити обмін посвідчення через Електронний кабінет водія та забрати його або в зручному сервісному центрі МВС, або через Укрпошту.

«За перший місяць роботи онлайн сервісу було згенеровано орієнтовно 5 500 заявок, з них понад 2 500 із доставкою через Національного оператора поштового зв’язку — «Укрпошта», — проінформував Микола Рудик.

Наприкінці начальник Головного сервісного центру зауважив, що відбулися певні зміни і в законодавстві щодо надання послуг з обміну та відновлення посвідчення водія: «На сьогодні, Кабінет Міністрів України спростив процедуру обміну та відновлення посвідчення водія. Медичну довідку сервісні центри МВС не вимагають. Достатньо мати паспорт та ідентифікаційний код».

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.